titulinis   •   apie mus   •   naujienos   •   gaminiai   •   galerija   •   kontaktai      
LT   •   EN   •   RU         


Ąžuolas

Bukas

Uosis

Alksnis

Šildomos grindys


 
 

gaminiai

Pirmosios trisluoksnės parketlentės buvo pradėtos gaminti praėjusio amžiaus viduryje. Medinės grindys visais laikais buvo laikomos tinkamiausiu pagrindu po kojomis. Savo natūraliu grožiu, šiluma bei ekologiškumu medinės grindys gerokai išsiskiria iš visų kitų naudojamų grindų dangų, ypač gyvenamosiose patalpose. Tačiau šis natūralumas turi ir savų minusų. Vienas didžiausių – medienos „vaikščiojimas“, atsirandantis dėl klimatinių sąlygų pokyčių patalpose. Siekiant kuo labiau apriboti nepageidaujamus medinių grindų pokyčius ir tuo pačiu leisti vartotojams džiaugtis natūraliu pagrindu po kojomis ir buvo sukurta trijų sluoksnių konstrukcija.

 

Buvo ištirta, kad mediena nesitraukia ar nesiplečia vienodai įvairiomis kryptimis. Mažiausiai mediena juda išilgai savo ilgio. Statmenai rievėms mediena juda apie 20 kartų labiau, o paraleliai rievėms medienos judėjimas būna net 50 kartų didesnis.

 

Atsižvelgiant į tai buvo sugalvota trijų sluoksnių išdėstymo sistema:

Viršutinis sluoksnis yra išpjautas iš vientiso kietmedžio masyvo. Tai yra dėvimasis 4,5 mm storio sluoksnis, kuris gali būti iš ąžuolo, buko, uosio, juodalksnio, taip pat sendintų- ąžuolo, buko, uosio bei juodalksnio. Viršutinio sluoksnio mediena lemia parketlentės atsparumą bei tarnavimo laiką. Tačiau reikia nepamiršti, kad trijų sluoksnių parketlentes galima atnaujinti kaip ir bet kurį kitą parketą. 4,5 milimetrų viršutinį sluoksnį peršlifuoti ir perlakuoti galima mažiausiai 4 kartus.

Vidurinysis sluoksnis yra skirtas konstrukcijos stabilumui bei tvirtumui užtikrinti. Jis sudarytas iš klijuotų, radialiniu būdu išpjautų lamelių. Dauguma trisluoksnių parketlenčių gamintojų šiam bei apatiniam sluoksniams naudoja spygliuočių medieną, tačiau mūsų kompanija viduriniam sluoksniui naudoja tik kietmedžio: beržo arba juodalksnio lameles. Tai dar labiau užtikriną medienos atsparumą atmosferos poveikiui. Vidurinis sluoksnis yra klijuojamas skersai viršutinio bei apatinių parketlentės sluoksnių, tai leidžia iki minimumo sumažinti grindų „vaikščiojimo“ tikimybę.

Apatiniam sluoksniui mes naudojame ištisinį 1,5 mm beržo lukštą.

 

Be savo unikalios konstrukcijos trijų sluoksnių parketlentės turi ir daugiau pranašumų prieš įprastą masyvo parketą.

 

Vienas iš didžiausių – gamyklinis lakavimas. Parketlentės yra 6 kartus padengtos labai atspariu, ekologišku, UV spinduliais apdorotu, pramoniniu Akzo Nobel akriliniu laku. Gamyklinis šlifavimas bei lakavimas leidžia pasiekti tokį rezultatą, kokio neįmanoma pasiekti šlifuojant bei lakuojant rankiniu būdu.

  • Dideli parketlenčių matmenys užtikrina labai greitą jų suklojimą.
  • Ypatingai tikslūs parketlenčių išmatavimai užtikriną puikų klojimo rezultatą.
  • Gamyklinis lakavimas leidžia klientui negaišti laiko šlifavimui, lakavimui bei sutaupyti lėšas.
  • Viršutinio sluoksnio įvairovė leidžia klientui pasirinkti medžio rūšį pagal savo skonį bei labiausiai tinkančią prie interjero.